GENUINE HOSPITALITY AT

INSPIRING LOCATIONS

Workinn Hotel

BİR İLK; WORKINN HOTEL…

KONFORU, YEŞİLİN DİNGİNLİĞİ İLE BİRLEŞTİREN SANAYİ BÖLGESİNİN İLK HIP İŞ OTELİ

Gebze sanayi bölgelerinin tam kalbinde yer alan otelimizin tasarımında, bugünün teknolojiye dayalı, yüksek tempolu hayat tarzının insanları dinlenmek ve yenilenmek için dingin, huzurlu, enerjilerin dengeli olduğu ortamların arayışına ittiği bilinci ile Feng Shui öğretisinden yararlanılmıştır.

Feng Shui öğretisinde temel ilke, doğanın kurallarını tanımak, çevremizi saran enerjiyi yaşadığımız yerlerde doğru yönlendirerek sağlıklı, mutlu, verimli yaşam alanları yaratmaktır. Feng Shui  öğretisine özetle “doğanın matematiğini lehimize kullanmak” diyebiliriz.

Workinn Hotel’de Feng Shui öğretisinin  temeli olan 5 element (ağaç, ateş, toprak, metal ve su) değişik formlarda, renklerde ve materyallerde dengeli bir biçimde kullanıldı. Otel girişinde kullandığımız su ögeleri, içeri girdiğinizde sizi karşılayan iç galerinin kompozisyonu, yer yer kullanılan renkler, objeler hepsinin bir anlamı var. Yin ve Yang’ın dengesini lobi, restaurant, bar, pastane, toplantı odaları, spor ve spa alanları gibi ortak mekanlarda ve odaların tamamında hissetmeniz mümkün. Özellikle bulunduğumuz çevrenin ihtiyacı olan ve kendinizi daha iyi hissetmenize yol açacak doğa ile birlik hissi tüm alanda vurgulandı.

Workinn Hotel, ülkemizde bir sanayi bölgesinde yer alan YEŞİL BİNA LEED GOLD sertifikalı ilk oteldir.

Workinn Hotel, deniz ve orman manzarası, dikey bahçe ve peyzaj uygulamaları ile dikkat çekmektedir.

Tüm bunlarla ve servis kalitesi ile HIP (Highly Invidual Places) yani kendine özgü tarzını yaratabilmiş otelimiz, TEM otoyoluna 3 km, D-100 karayoluna 7 km ve Sabiha Gökçen Havaalanına 12 km mesafede olup trafikte uzun zaman kaybetmeden ulaşılabilecek bir konumdadır.

Konaklayan misafirlerimizin işlerine dinç ve zamanında yetişebilmeleri için, sabah kahvaltı servisimizi her sabah 06:45’te başlatıyor ve yakın çevremizdeki belirli organize sanayi bölgelerine ücretsiz servisimiz ile firmalarına ulaşmalarını sağlıyoruz.

Workinn Hotel, bir yandan çalışırken bir yandan günlük hayatından ödün vermek istemeyen konuklar için çevreci, dingin, konforlu ve sanat dostu bir yaşam alanı olarak ideal bir ortam sunmaktadır.