Gebze Sanayi Bölgesindeki Eviniz

TEM otoyoluna 400 m, D-100 karayoluna 7 km ve Sabiha Gökçen Havaalanına 12 km yakınlıktaki Workinn Hotel, Gebze sanayi bölgesinin kalbinde yerleşik bir konuma sahiptir. Workinn Hotel iş hayatının yoğun temposu ve stresi içinde kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortam, iş yaşamına dair her tür hizmet ve mükemmel bir konaklama deneyimi sunar. Feng Shui öğretisi ve Yin Yang dengesi gibi iç huzura yönelik Uzakdoğu felsefelerinden esinlenen mimarisi ve sunduğu hizmetler sizi hemen günün stres ve yorgunluğundan uzaklaştırıp zindelik kazanmanızı amaçlar. Otelimizin lobi, restoran, bar, pastane, toplantı odaları, spor ve spa alanları ve odalarında bu rahatlatıcı yaklaşımı ve doğa vurgusunu hissedeceksiniz.

Ülkemizde bir sanayi bölgesindeki ilk Yeşil Bina Gold Leed sertifikalı otel olan Workinn Hotel, deniz ve orman manzarası, dikey bahçe ve peyzaj uygulamalarına sahiptir. Çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği sertifikası olan Leed ‘in en üst düzeyi Gold Leed sertifikasının yanı sıra otelimiz ‘akıllı bina’ teknolojileriyle donanmıştır.

İş yaşamının gereği olarak sabah kahvaltı servisimiz 06:45’te başlar ve belirli organize sanayi bölgelerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.