GENUINE HOSPITALITY AT

INSPIRING LOCATIONS

Fitness ve SPA

Five Elements Yolculukları’ndan biri ile rahatlayın, gevşeyin ve kendinizi şımartın. Kişisel ihtiyaç ve tercihlerinize yönelik, benzersiz ve size özel yolculuklar yaratacağız. Muhteşem bakım odaları, nefes kesici fitness merkeziyle eşsiz bir yolculuğa çıkacaksınız.

  • Five Elements Masajı

Terapistlerimiz kan dolaşımını hızlandırmak ve kas gerginliği ile stresi azaltmak için kişiye özel bir masaj sunar. Bu organik SPA deneyimi, ihtiyaçlarınıza ve baskı noktası tercihlerinize yanıt vermek üzere özel tasarlanmıştır.

  • İyileştirici Derin Doku

Dokulara, sinir uçlarına ve kronik ağrılar, hareket kısıtlamaları, duruş sorunları, kronik kas gerilmeleri ve fibromiyaljiye karşı bağ dokularına düşük tempoda derinlemesine basınç uygulanır.

  • İç Huzur Verici Masaj

Rahatlatıcı masajımızla günün sıkıntıları eriyip gider. Zihninizi uzak bir yere kurun ve bırakın benliğiniz doğal bazlı yağlarla karıştırılmış tensel Ylang Ylang özlerinin kullanımıyla huzur dolu, uzak diyarlara giden bir yolculuğa çıksın. Bu masaj; dokunuşlarla verilen İsveç, Aromaterapi ve Shiatsu kombinasyonunun iyileştirici taraflarının alınabilmesi için enerji kanallarınızı açan ve uygun biçimde hazırlayan tatlı ve egzotik bir çiçek kokusu yaratır. Bu huzurlu yolculuğun sonunda, kendinizi önemli hissetmenizi sağlayacak bir baş masajının yapılacağı kutsal bir noktaya ulaşacaksınız.

  • Ayak Masajı

Doğu’nun Wellness ve sağlık dengesi biliminin, yüzyıllardır uygulanan bir biçimdir. Parmak basıncının kullanıldığı bu enerji verici masajı, kan dolaşımını hızlandırmak ve bir refah hissi aşılamak için refleksleri uyandırır.

  • Aromatik Şifalı Sırt Masajı

Bu masaj seansı; defne, biberiye, lavanta ve limon okaliptusundan elde edilen güçlü bir aromaterapi karışımı kullanılarak sırtınız, boynunuz ve omuzlarınızın odak noktası olduğu bir masajla stresi uzaklaştırır ve yerleşik kas gerginliklerini alır.

Son dokunuşlar…

  • Ekspress Bakım

Zamanı kısıtlı konuklarımız için mükemmel temizleme, kişinin cilt ihtiyaçlarına özel maske, tonik ve nemlendirmeden oluşur.

  • Rahatlatıcı Ayak Bakımı

Birlikte ayakların tamamen rahatlamasını sağlayan ayaklarınızı gevşeten bir ayak bakım uygulaması (ovma, besleyici maske ve masaj).

  • Rahatlatıcı El Bakımı

Ellerin tamaen rahatlamasını sağlayan, ellerinizi yumuşatan ve pürüzsüzleştiren bir el bakım (peeling, besleyici maske ve masaj) uygulaması.

  • Soğuk Ferahlatıcı Yüz Maskesi

Terapistlerimiz cilt tipinize en uygun maskeyi size önerecekler. Uygulama sonrasında cildinizdeki yumuşacık ve ferah histen vazgeçemeyeceksiniz.

  • Sauna

SPA Merkezimizde bulunan Sauna ve dinlenme alanından yararlanabilirsiniz.